НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

імені В.М.Глушкова НАН України
Мова — Language

Директор Інституту з 1995 року
академік НАН України,
Заслужений діяч науки і техніки України
І.В.Сергієнко

детальніше

Засновник і перший директор
Інституту кібернетики
академік В.М. Глушков
(1923-1982рр.)

детальніше

Директор Інституту
з 1982 по 1994 рр.
академік В.С. Михалевич
(1930 – 1994 рр.)

Новини

Новини

1 2 3 8
Із глибоким сумом  сповіщаємо,  що 19 серпня 2020 року на 102-му році життя зупинилося серце видатного українського вченого, організатора науки, державного та громадського діяча, Президента Національної академії наук України, директора Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України, двічі Героя Соціалістичної праці, першого Героя України академіка Бориса Євгеновича Патона.

Це велика, болісна втрата не лише для наукової спільноти, а для всієї України.

Борис Патон – ціла епоха, легенда української та світової науки. Борис Євгенович Патон – більш, як півстоліття очолював Національну академію наук України, став фундатором багатьох нових  напрямків розвитку науки. Національна академія наук України, під його керівництвом, перетворилася на один з найбільших в усьому світі наукових центрів, що відіграє важливу роль у житті суспільства, міста і держави. Всі ми втратили велику людину…

 

Дирекція та працівники Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України висловлюють найщиріші співчуття сім’ї, близьким та колегам Бориса Євгеновича Патона!

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Аспірантура Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України проводить набір на навчання на 2020-2024 роки.

Детальніше 

ІНСТИТУТ КІБЕРНЕТИКИ УВІЙШОВ У WORLD UNIVERSITY RANKINGS 2020-21

Оприлюднено рейтинг найкращих університетів світу (QS World University Rankings 2020-21) – глобальне дослідження і супроводжуючий його рейтинг найкращих закладів вищої освіти (наукових установ) світового значення за показником їх досягнень у галузі освіти і науки.

За його результатами Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова ввійшов у перелік Top-2000 кращих закладів (наукових установ).

Рейтинг доступний за посиланням https://cwur.org/2020-21.php

Шановні колеги!  У зв’язку з продовженням дії карантину на території України до 11.05.2020 р. радимо скористатися можливістю та налаштувати віддалений доступ до баз наукових цитувань Scopus та Web of Science. Інформація про налаштування віддаленого доступу до баз розміщена за посиланням:

https://dntb.gov.ua/news/віддалений-доступ-до-наукометричних

4 квітня 2020 року на дев’яносто п’ятому році життя перестало битися серце видатного вченого, академіка НАН України, доктора фізико-математичних наук, професора Королюка Володимира Семеновича.

Основні  наукові дослідження Володимир Семеновича присвячені питанням теорії ймовірностей, математичної статистики,  теоретичним основам програмування, асимптотичним розкладам та теорії великих ухилень, теорії  еволюційних стохастичних систем з випадковими збуреннями, математичної теорії фазового укрупнення стохастичних систем та багатьом іншим проблемам теорії ймовірностей, математичної статистики, теорії оптимізації та програмування.

Володимир Семенович  був надзвичайно талановитою, працьовитою та щирою людиною. Завдяки людським якостям, професійному досвіду та знанням користувався великою повагою серед колег. Дуже плідно з багатьох наукових проблем він співпрацював із вченими Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України, з перших днів заснування Обчислювальної лабораторії при Інституті математики НАН України він приймав участь у розробці найважливіших сучасних проблем кібернетики.

Дирекція Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України та коллеги висловлюють глибокі співчуття сім’ї, близьким та колегам Королюка Володимира Семеновича!

10 березня 2020 року відбулося урочисте засідання Вченої ради Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України з нагоди 90-річчя від дня народження академіка Володимира Сергійовича Михалєвича, директора Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України з 1982 по 1994 рр.

Володимир Сергійович Михалєвич зробив великий внесок у розвиток теоретичної, економічної кібернетики та інформатики. Велике значення мали його роботи з теорії оптимальних рішень, непараметричної статистики, розроблення математичного апарату економічної кібернетики та його практичного застосування.

Він створив та розвинув метод послідовного аналізу варіантів, чим суттєво узагальнив теорію статистичних рішень та обчислювальних методів динамічного програмування. Цей метод дав можливість розв’язувати важливі народногосподарські задачі у плануванні, проектуванні і управлінні.

Своїми працями він сприяв створенню високопродуктивних обчислювальних систем, розробленню відповідного програмного забезпечення, формуванню інформатики як науки. В. С. Михалєвич був ініціатором розроблення Національної програми інформатизації України, засновником наукової школи з математичної оптимізації.

Під час засідання Вченої ради відбулась прем’єра документального фільму «Академік В.С. Михалєвич. Життя, віддане кібернетиці».

90 років

від дня народження

Урочисте засідання Вченої ради Інституту кібернетики імені

В.М. Глушкова НАН України з нагоди

90-річчя від дня народження

академіка Володимира Сергійовича Михалєвича

відбудеться

10 березня 2020 року об 11:00 в малому конференц-залі Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України за адресою м.Київ, проспект Академіка Глушкова, 40.

Запрошуємо всіх зацікавлених!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас на засідання семінару Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України «Математичні методи дослідження операцій та їх застосування» (керівники – академік НАН України Єрмольєв Ю.М., член-кореспондент НАН України Кнопов П.С.; вчений секретар – Шпига С.П.).

Доповідач: І.В.Розора (к.ф.-м.н., доцент кафедри прикладної статистики факультету комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Т.Шевченка).

Тема: «Стохастичні властивості імпульсно-перехідних функцій» (за матеріалами дисертації).

Семінар відбудеться 05 березня 2020 р., 11.00–12.00, за адресою: проспект Академіка Глушкова, 40, Київ 03187, корпус 3, аудиторія 505.

Для формування списків на вхід в Інститут кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України просимо надіслати до 14.00 04 березня свої прізвище, ім’я, по батькові та місце роботи на електронну адресу SergShpyga@gmail.com

Телефон для довідок: (044) 526 1558.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на засідання семінару відділу теорії цифрових автоматів (№ 100) Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України.

Тема доповіді:

Загальна модель керування трафіком пакетів IoT застосувань

Доповідач:

Професор Скобелєв Володимир Геннадійович

Семінар відбудеться 26 лютого  2020 р. об 11.00, за адресою: проспект Академіка Глушкова, 40, Київ, 03187, корпус 3, аудиторія 304.

Запрошуються усі бажаючі.

Телефон для довідок: (044) 526 00 58.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас на засідання семінару Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України «Математичні методи дослідження операцій та їх застосування» (керівники – академік НАН України Єрмольєв Ю.М., член-кореспондент НАН України Кнопов П.С.; вчений секретар – Шпига С.П.).

Доповідач: С.П.Шпига (м.н.с. Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України).

Тема: «Деякі проблеми статистики випадкових полів, що описуються стохастичними рівняннями з вінерівськими процесами».

Семінар відбудеться 20 лютого 2020 р., 11.00–12.00, за адресою: проспект Академіка Глушкова, 40, Київ 03187, корпус 3, аудиторія 505.

Для формування списків на вхід в Інститут кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України просимо надіслати до 18.00 19 лютого свої прізвище, ім’я, по батькові та місце роботи на електронну адресу SergShpyga@gmail.com

Телефон для довідок: (044) 526 1558.

1 2 3 8
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
covid19
Інформація про семінари та конференції, що відбулися
відділ №110
відділ №120
відділ №125
відділ №150
відділ №180
відділ №205
Вакансії
Вибори директора
Виставки
дисертаціЇ Д 26.194.02
дисертаціЇ Д 26.194.03
Конференції, семінари
лабораторія № 141
Накази та постанови Д 26.194.02
Новини
Об’яви
Оголошення орендодавця
План державних закупівель
ПЛАН ЗАХИСТІВ Д 26.194.02
Презентації найважливіших розробок відділу
Семінари відділу
Спiвробiтники
Форма зв’язку/Contact form
Об’яви
/ Об’яви
Урочисте засідання Вченої ради Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України з нагоди  90-річчя від дня народження академіка Володимира Сергійовича …
Read More

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас на засідання семінару Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України «Математичні методи дослідження операцій та їх застосування» (керівники …
Read More

/ Об’яви
Із глибоким сумом сповіщаємо, що 21 лютого ц.р. на 70-му році пішов з життя завідувач віділу № 115 доктор фізико-математичних наук …
Read More

Пошта / Mail